100% šťáva Ovocňák - jablko/jahoda - 200ml
Související produkty
BIO
Holle Příkrm mrkev, brambory a hovězí maso 190g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
50,40 Kč
Novinka
BIO
Fruchtbar Pyré jahody jablko 100g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
49 Kč
BIO
Příkrm hruška, banán, angrešt - kapsička 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
37,90 Kč
Detailní popis produktu
100% šťáva z ovoce je vyrobena pouze z pečlivě vybraných plodů naší země. Nejenom, že tato porce je jako byste snědli 100g čerstvého ovoce, ale také skvěle podpoří Váš pitný režim. Mošt lisujeme za studena, abychom zachovali co nejvíce z přírody! Do tohoto balení jsme vylisovali 320g ovoce. Ošetřeno pasterací. V souladu s platnou legislativou 100% ovocnou šťávu nepřislazujeme, nekonzervujeme, ani nepřidáváme umělé přísady. Obsahuje pouze přirozeně vyskytující se cukry. Skladujte při teplotě 0-25°C, po otevření ihned zkonzumujte.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 182kJ/43kcal |
| Tuky | 0,1g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 9,90g |
| z toho cukry | 9,32g |
| Vláknina | 0,1g |
| Bílkoviny | 0,81g |
| Sůl | 0,05g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Potraviny a výživa |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8592809000401 |
| Položka byla vyprodána… | |
BIO
Příkrm jablko, banán, jahoda, smetana - kapsička 110 g BIO RUDOLFS
Skladem (expedice 1-5 dní)
37,90 Kč
BIO
Příkrm jablko, banán, borůvka - kapsička 110 g BIO RUDOLFS
Skladem (expedice 1-5 dní)
40 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
