Mošt ovocný jablko-višeň 200 ml OVOCŇÁK
Související produkty
Tip
BIO
Dětské bezlepkové křupky s mrkví BIO - Biokids 55g
Skladem (expedice 1-5 dní)
31,80 Kč
BIO
Holle Příkrm dýně, cuketa a brambory 190g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
42,70 Kč
Detailní popis produktu
100% šťáva z ovoce je vyrobena pouze z pečlivě vybraných plodů naší země. Nejenom, že tato porce je jako byste snědli 100g čerstvého ovoce, ale také skvěle podpoří Váš pitný režim. Mošt lisujeme za studena, abychom zachovali co nejvíce z přírody! Do tohoto balení jsme vylisovali 320g ovoce. Ošetřeno pasterací. V souladu s platnou legislativou 100% ovocnou šťávu nepřislazujeme, nekonzervujeme, ani nepřidáváme umělé přísady. Obsahuje pouze přirozeně vyskytující se cukry. Skladujte při teplotě 0-25°C, po otevření ihned zkonzumujte.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 182kJ/43kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 9,90g |
| z toho cukry | 9,32g |
| Vláknina | 0,10g |
| Bílkoviny | 0,81g |
| Sůl | 0,05g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Potraviny a výživa |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592809000456 |
| Položka byla vyprodána… | |
BIO
Příkrm různé druhy sada 6 ks - kapsička 660 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
225,10 Kč
BIO
Dětské bezlepkové křupky s červenou řepou BIO - BioKids 55g
Skladem (expedice 1-5 dní)
31,80 Kč
BIO
Příkrm ovocný zahradní směs - kapsička 90 g BIO OVKO
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,10 Kč
Novinka
BIO
BIOTR4260133235182
BIO
Příkrm jablko, banán, jahoda, smetana - kapsička 110 g BIO RUDOLFS
Skladem (expedice 1-5 dní)
37,90 Kč
BIO
Příkrm s ovesnou kaší mango, mučenka - kapsička 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
37,90 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
