Amazaké rýžové s kakaem BIO - Sunfood 200g
Související produkty
Detailní popis produktu
Vhodné pro vegany. Bez přidaného cukru. Bez lepku.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 602kJ/142kcal |
| Tuky | 1,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,13g |
| Sacharidy | 30,00g |
| z toho cukry | 18,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 3,20g |
| Sůl | 0,22g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní másla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594003423635 |
70,40 Kč
–4 %
Dezert PISTÁCIE v tubě - Kolatch 45g
Skladem (expedice 1-5 dní)
66,90 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
