Amazaké rýžové s tahini - Sunfood 200g
Související produkty
Detailní popis produktu
Vhodné pro vegany. Bez přidaného cukru. Bez lepku.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 730kJ/173kcal |
| Tuky | 4,80g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,00g |
| Sacharidy | 28,00g |
| z toho cukry | 17,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 4,40g |
| Sůl | 0,21g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní másla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594003423642 |
BIO
Amazaké rýžové s kakaem BIO - Sunfood 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
68,20 Kč
70,40 Kč
–4 %
Dezert PISTÁCIE v tubě - Kolatch 45g
Skladem (expedice 1-5 dní)
66,90 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
