BIO natto - Sunfood 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Kapcsolódó termékek
Shmaky nagy - TERMÉSZETES 1kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 599 Ft
Májpástétom természetes füsttel és paprikadarabokkal - The Pelikans 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 960 Ft
845 Ft
–2 %
Gluténmentes rizs gnocchi - LA BONTÁ ITALIANA 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
827 Ft
Termék részletes leírása
Alkalmas salátákhoz, kenhető ételekhez, vagy köretnek rizzsel. A szója könnyen emészthető és jótékony enzimeket tartalmaz.Tápanyagértékek
| Energiaérték | 865kJ/207kcal |
| Zsírok | 11,00g |
| 11,00 g | |
| ebből cukrok | 1,50 g |
| Rost | |
| Fehérje | 17,00 g |
| Só | 0 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hús alternatívák és növényi alapú kolbász |
|---|---|
| Súly: | 0.2 kg |
| EAN vonalkód: | 8594003421440 |
Polenta - Amunak 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
877 Ft
Tipp
Seitan special - Sunfood 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
359 Ft
Marhasült - növényi kolbász - Salve Natura 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 184 Ft
Tipp
Amunak - szójatepertős snack 110g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
585 Ft
Falusi felvágottak - növényi kolbász - Salve Natura 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 302 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
