Brigit tyčinka s kokosovou příchutí - bez lepku - Soco 90g
Související produkty
Tyčinka cereální s jabl. a skoř. v jog. polevě 40g FIT JOYA
Skladem (expedice 1-5 dní)
14 Kč
Müsli tyčinka BRUSINKA s jogurtovou polevou a živými kulturami - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
18 Kč
Tyčinka čok. STEVIA ml. lísk. oř. bez př. cukru 35g BALANCE
Skladem (expedice 1-5 dní)
53,80 Kč
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1950kJ/467kcal |
| Tuky | 24,40g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 11,30g |
| Sacharidy | 48,80g |
| z toho cukry | 41,30g |
| Vláknina | 7,72g |
| Bílkoviny | 9,30g |
| Sůl | 0,12g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ořechové tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594027779985 |
Tyčinka Nature land - ořechy a dýně v hořké polevě - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,20 Kč
Jogurtová tyčinka se slunečnicí Natural Jihlava 40 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,60 Kč
Jemný nugát s brusinkami a mandlemi - Jannis 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,20 Kč
Tyčinka čokoládová s lískovými ořechy mini 65 g BIO VEGO
Skladem (expedice 1-5 dní)
75,30 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
