Tyčinka Nature land - ořechy a med - Tekmar 40g
Související produkty
Tyčinka Santa Claus kakaová s křupavými kuličkami 30 g MOO FREE
Dočasně nedostupné
38,70 Kč
Tyčinka cereální s meruň. v jog. polevě 40g FIT JOYA
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
14 Kč
Müsli tyčinka MANGO s jogurtovou polevou a živými kulturami - YOGIE 30g
Dočasně nedostupné
18 Kč
Müsli tyčinka BRUSINKA s jogurtovou polevou a živými kulturami - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
18 Kč
Detailní popis produktu
Prodejné pouze po celém balení 28ksNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2264kJ/544kcal |
| Tuky | 36,90g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4,30g |
| Sacharidy | 35,70g |
| z toho cukry | 22,70g |
| Vláknina | 6,00g |
| Bílkoviny | 20,30g |
| Sůl | 0,06g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ořechové tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8585004501170 |
Tyčinka čokoládová s lískovými ořechy mini 65 g BIO VEGO
Skladem (expedice 1-5 dní)
75,30 Kč
Brigit tyčinka s kokosovou příchutí - bez lepku - Soco 90g
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,40 Kč
Jogurtová tyčinka s kokosem Natural Jihlava 40 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,60 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
