Lékořicová tyčinka s příchutí citronu - Gourmet Fini 32g
Související produkty
BIO
Ovocné želé medvídci bonbony BIO - YumEarth 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,70 Kč
BIO
Tyčinka Lifebar proteinová s jahodami 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,70 Kč
Čokoláda mléčná s pekanovými ořechy, pistáciemi, jahodami, šeříkem a kokosem - Severka 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,80 Kč
BIO
Tyčinka Lifebar pistáciová s chia RAW 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,70 Kč
BIO
Bett'r Sušenka jahoda kešu bez přidaného cukru 30 g bio
Dočasně nedostupné
29 Kč
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1484kJ/349kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 87,00g |
| z toho cukry | 68,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0,30g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tyčinky a sušenky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8410525250156 |
Galactic Brownies s lentilkami - Mr. Brownie 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
63,60 Kč
Jablečné trubičky s čokoládovou polevou dóza - Trutna 540g
Skladem (expedice 1-5 dní)
350 Kč
Pařížská trubička Gofretka BEZLEPKOVÁ MIX PŘÍCHUTÍ balená(ruční výroba) - Gofre 30x40g (celý karton)
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 180,50 Kč
Obří ovesná tyčinka BANÁNOVÁ - vegan - Ma Baker 90g
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,40 Kč
Obří ovesná tyčinka JAHODOVÁ - vegan - Ma Baker 90g
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,40 Kč
Ovocné trubičky ČERNÝ RYBÍZ - VEGAN - Trutna 25g
Skladem (expedice 1-5 dní)
34,10 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
