Mošt JABLKO 100% - Ovocňák 330ml
Související produkty
RICO Míchaný bobul.nápoj z černého čaje s granát.jablkem boba 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
46,80 Kč
Cider LEVANDULE - (zálohovaná lahev) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,50 Kč
Akce
52,40 Kč
–6 %
GENKI RAMUNE /HATA Perlivý nápoj bilé broskev 200ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
48,80 Kč
Detailní popis produktu
100% za studena lisovaná šťáva ošetřená pasterací, čímž si zachová to nejlepší ze zpracovaného ovoce. Bez přidaného cukru Bez konzervantů Bez umělých přísad Bez enzymaceNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 182 kJ/43 kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 9,90g |
| z toho cukry | 9,32g |
| Vláknina | 0,10g |
| Bílkoviny | 0,81g |
| Sůl | 0,05g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šťávy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8592809004379 |
Novinka
BIO
Dennree Rajčatová šťáva 500 ml bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,40 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
