Mošt JABLKO a BÍLÝ HROZEN - Ovocňák 3L
Související produkty
BIO
Nápoj svařené jablko bez alkoholu 0,75 l BIO ELBLER
Skladem (expedice 1-5 dní)
173,50 Kč
26,10 Kč
–8 %
Nápoj Vitality limetka-máta 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
23,90 Kč
Detailní popis produktu
- konečně moravské víno, které mohou i děti - zažene chuť na sladké - osvěžující - ideální s perlivou vodou jako střikNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 182kJ/43kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 9,90g |
| z toho cukry | 9,32g |
| Vláknina | 0,10g |
| Bílkoviny | 0,81g |
| Sůl | 0,05g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šťávy |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8592809003426 |
| Položka byla vyprodána… | |
BIO
BIOTR4106060011522
Rakytníková šťáva s dužinou Natural Jihlava 500 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
180,30 Kč
BIO
52,80 Kč
–8 %
Bio citrónová šťáva 100% Beutelsbacher 0,2 l
Skladem (expedice 1-5 dní)
48,40 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
