Mošt JABLKO a HRUŠKA - Ovocňák 3L
Související produkty
Cider JABLKO-HRUŠKA - (zálohovaná lahev) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,50 Kč
BIO
Nápoj Raráškovo Lieblingskakao BIO 300g SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
232,70 Kč
RICO Míchaný bobul.nápoj z černého čaje s granát.jablkem boba 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
46,80 Kč
Cider - polosuchý - Amity 330 ml (zálohovaná lahev)
Skladem (expedice 1-5 dní)
59,70 Kč
Detailní popis produktu
- hrušky dodávají moštu sladkost a hustou krémovou konzistenci, jablka svěžest a jemnou kyselost - skvělý na doplnění energie a tekutin zároveňNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 182kJ/43kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 9,90g |
| z toho cukry | 9,32g |
| Vláknina | 0,10g |
| Bílkoviny | 0,81g |
| Sůl | 0,05g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šťávy |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8592809000661 |
| Položka byla vyprodána… | |
Novinka
BIO
Dennree Rajčatová šťáva 500 ml bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,40 Kč
100% ovocná šťáva GRANÁTOVÉ JABLKO - Georgian Nectar 250ml
Dočasně nedostupné
52,10 Kč
Kurkumová šťáva Turmeric Juice - Ginger People 237ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
197,80 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
