Mošt JABLKO a JAHODA - Ovocňák 3L
Související produkty
Cider LEVANDULE - (zálohovaná lahev) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,20 Kč
Cider - polosuchý - Amity 330 ml (zálohovaná lahev)
Skladem (expedice 1-5 dní)
59,40 Kč
Detailní popis produktu
- za studena lisovaný mošt s vysokým podílem jahod - voňavý a sladký jako čerstvé jahodyNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 182kJ/43kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 9,90g |
| z toho cukry | 9,32g |
| Vláknina | 0,10g |
| Bílkoviny | 0,81g |
| Sůl | 0,05g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šťávy |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8592809000364 |
Novinka
BIO
Dennree Šťáva z ovoce a zeleniny žlutá 1 l bio
Dočasně nedostupné
79,10 Kč
Novinka
BIO
Dennree Rajčatová šťáva 500 ml bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,40 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
