Mouka kukuřičná polohrubá Natural Jihlava 5 kg
Související produkty
BIO
Mouka špaldová celozrnná jemně mletá 1 kg BIO PROBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
80,70 Kč
Detailní popis produktu
Kukuřičná polohrubá mouka Natural Jihlava má jemnou chuť a skvělou konzistenci, díky které je perfektní do domácího pečiva, dezertů, placek i knedlíčků. Přirozeně bez lepku, vhodná pro celiaky i všechny, kdo chtějí zdravější alternativu běžné mouky. Praktické velké balení ocení domácnosti, kavárny i gastro provozy.
Benefity
- Přirozeně bez lepku
- Jemná chuť a krásná barva
- Univerzální využití v kuchyni
- Ideální pro moderní pečení
Využití
Do placek, pečiva, dezertů, knedlíčků, sušenek, muffinů i moderních fitness receptů.
Výrobce / Skladování
Natural Jihlava JK, s.r.o. • Skladujte v suchu, mimo přímé světlo.
Složení:
Kukuřičná mouka 100%Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1334kJ/319kcal |
| Tuky | 2,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,30g |
| Sacharidy | 75,00g |
| z toho cukry | 2,50g |
| Bílkoviny | 6,50g |
| Sůl | 0,40g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gastro a velká balení mouky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617906040 |
Tip
Mouka čiroková hladká Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
481,30 Kč
Tip
Mouka ovesná celozrnná Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
344,90 Kč
BIO
Mouka kokosová BIO jemně mletá Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
617,70 Kč
Mouka pohanková bez lepku Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
465,30 Kč
Tip
Mouka celozrnná špaldová hladká Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
212,60 Kč
Mouka pohanková celozrnná Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
433,20 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
