Mouka celozrnná žitná Natural Jihlava 5 kg
Související produkty
BIO
BIO Mouka pšeničná celozrnná hladká 1 kg – BIO NEBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
47,80 Kč
BIO
Mouka z Royal quinoy bílé BIO bez lepku - VEGAN - Andean Valley 350g
Skladem (expedice 1-5 dní)
60,50 Kč
Detailní popis produktu
Celozrnná žitná mouka Natural Jihlava je vyrobená z kvalitního žita a zachovává si všechny cenné živiny a vlákninu. Má výraznější chuť, která je skvělá do domácího chleba, housek, sušenek i moderního pečiva. Díky vysokému obsahu minerálů a vlákniny je skvělou volbou pro zdravější pečení i profesionální kuchyně.
Benefity
- Celozrnná kvalita s vyšším obsahem vlákniny
- Výraznější chuť
- Vhodná na chleba i jemnější pečivo
- Velké balení ideální pro domácnosti i gastro
Využití
Na chléb, housky, sušenky, koláče, domácí granolu i zdravější varianty pečiva.
Výrobce / Skladování
Natural Jihlava JK, s.r.o. • Skladujte v suchu, mimo přímé světlo.
Složení:
ŽITONutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1331kJ/318kcal |
| Tuky | 9,60g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,20g |
| Sacharidy | 71,30g |
| z toho cukry | 0,94g |
| Bílkoviny | 7,70g |
| Sůl | 0,01g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gastro a velká balení mouky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617904909 |
ZDARMAZDARMA
Mouka mandlová jemně mletá Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 941,30 Kč
BIO
Mouka kokosová BIO jemně mletá Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
617,70 Kč
Mouka pohanková celozrnná Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
433,20 Kč
Mouka banánová (Plantain) Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 387,70 Kč
Mouka kukuřičná polohrubá Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
184,50 Kč
Tip
Mouka celozrnná špaldová hladká Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
212,60 Kč
Mouka pohanková bez lepku Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
465,30 Kč
BIO
Mouka celozrnná špaldová hladká BIO Natural Jihlava 5 kg
Dočasně nedostupné
289,10 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
