Mouka ovesná bez lepku Natural Jihlava 5 kg
Související produkty
BIO
Mouka instantní Royal quinoa bílá BIO bez lepku Natural Jihlava 500 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
114,30 Kč
BIO
Mouka špaldová celozrnná jemně mletá 1 kg BIO PROBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
80,70 Kč
Detailní popis produktu
Ovesná mouka Natural Jihlava je vyrobena z kvalitního bezpluchého ovsa a je přirozeně bez lepku. Díky jemné textuře se skvěle hodí na pečení chleba, koláčů, sušenek, palačinek i domácí granoly. Bohatá na vlákninu, vitamíny a minerály, představuje ideální základ pro zdravější pečení a moderní fit recepty.
Benefity
- Přirozeně bez lepku
- Jemná textura, lehká chuť
- Bohatá na vlákninu a minerály
- Skvělá pro pečení i vaření
Využití
Na chleba, koláče, palačinky, sušenky, kaše, smoothie i moderní bezlepkové recepty.
Výrobce / Skladování
Natural Jihlava JK, s.r.o. • Skladujte v suchu, mimo přímé světlo.
Složení:
mouka z OVSA bezpluchého Ovesná mouka je skvělou volbou, pokud vyžadujete bezlepkovou mouku a zároveň chcete produkt s kvalitními výživovými hodnotami. Ovesná mouka se vyznačuje vysokým obsahem bílkovin. Pečivo z ovesné mouky Vám dodá dostatek energie na celý den. Alergeny: produkt neobsahuje žádné alergeny.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1543kJ/367kcal |
| Tuky | 8,40g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,30g |
| Sacharidy | 56,10g |
| z toho cukry | 1,00g |
| Bílkoviny | 12,10g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gastro a velká balení mouky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617904312 |
ZDARMAZDARMA
Mouka mandlová jemně mletá Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 941,30 Kč
Mouka kaštanová bez lepku Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 885,10 Kč
BIO
Mouka celozrnná špaldová hladká BIO Natural Jihlava 5 kg
Dočasně nedostupné
289,10 Kč
Mouka pohanková bez lepku Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
465,30 Kč
Mouka kukuřičná polohrubá Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
184,50 Kč
BIO
Mouka kokosová BIO jemně mletá Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
617,70 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
