Tofu marinované - Sunfood cca 200g
Související produkty
BIO
Hrachový tempeh BIO MARINOVANÝ - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
101,80 Kč
Kozí probiotický nápoj BIFIDORA mango - DoRa 240g
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,20 Kč
Detailní popis produktu
Prodejné v hmotnosti dělitelné 100g (- 20g), cena uvedená za 100gNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 690kJ/166kcal |
| Tuky | 9,90g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,60g |
| Sacharidy | 3,50g |
| z toho cukry | 0,50g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 16,00g |
| Sůl | 1,10g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tofu a tempeh |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 2909569002006 |
BIO
Hedvábné tofu BIO - bez lepku - Clearspring 300g
Skladem (expedice 1-5 dní)
68,80 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
