Tofu párky pikantní - Lunter 200g
Související produkty
Plátky s příchutí GOUDA - 5 plátků - VEGAN - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
63,90 Kč
BIO
Nápoj Bifidora kozí probiotický 240 g BIO BIOFARMA DORA
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,90 Kč
Čistič na podlahy a dlažbu Rebarbora - Method 740ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,60 Kč
Veganská alternativa hovězího steaku 145 g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,60 Kč
Detailní popis produktu
Pikantní párky rostlinného původu. Obsahují pro tělo důležité proteiny, vápník a další zdraví prospěšné látky. - 100 % plant based/rostlinný - Bez cholesterolu a konzervačních látek - Vyrobeno z čistě evropské sóji, bez použití geneticky modifikovaných organismů (GMO)Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 932kJ/225kcal |
| Tuky | 18,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,40g |
| Sacharidy | 2,70g |
| z toho cukry | <0,50g |
| Vláknina | 2,00g |
| Bílkoviny | 12,00g |
| Sůl | 1,50g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazené potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8586017257122 |
| Položka byla vyprodána… | |
Pomazánka Paté de Tofu BRUSINKA trvanlivá - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,50 Kč
BIO
Čočkový tempeh BIO MARINOVANÝ - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
101,80 Kč
Kimchi - fermentovaný zeleninový salát - HUHUCHILLI 5kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 757 Kč
BIO
Hrachový tempeh BIO MARINOVANÝ - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
101,80 Kč
Veganská alternativa kuřecích medailonků 150 g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,60 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
