Tofu marinované SEAFOO Pink fillet - Lunter 180g
Související produkty
BIO
Čočkový tempeh BIO MARINOVANÝ - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
101,80 Kč
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 549kJ/132kcal |
| Tuky | 7,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,00g |
| Sacharidy | 2,50g |
| z toho cukry | 0,70g |
| Vláknina | 1,00g |
| Bílkoviny | 13,00g |
| Sůl | 0,90g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazené potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8586017259638 |
| Položka byla vyprodána… | |
Čistič na podlahy a dlažbu Rebarbora - Method 740ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,60 Kč
Kozí dezert Janínek VANILKA - Sedlák 120g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dočasně nedostupné
44,90 Kč
Plátky s příchutí GOUDA - 5 plátků - VEGAN - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
63,90 Kč
BIO
Nápoj Bifidora kozí probiotický 240 g BIO BIOFARMA DORA
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,90 Kč
Kimchi s červeným zelím - fermentovaný zeleninový salát - vegan - HUHUCHILLI 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
96,80 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
