Tyčinka MAX ořechová - Twiggy 35g
Související produkty
Tyčinka cereální s jabl. a skoř. v jog. polevě 40g FIT JOYA
Skladem (expedice 1-5 dní)
14 Kč
Tyčinka čok. STEVIA hoř. pomeranč bez př. cukru 35g BALANCE
Skladem (expedice 1-5 dní)
53,80 Kč
Tyčinka s želé marakuja - Juicy bar Yoghurt - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,10 Kč
Müsli tyčinka MANGO s jogurtovou polevou a živými kulturami - YOGIE 30g
Dočasně nedostupné
18 Kč
Tyčinka čok. STEVIA ml. lísk. oř. bez př. cukru 35g BALANCE
Skladem (expedice 1-5 dní)
53,80 Kč
Detailní popis produktu
Tyčinka s vlašskými ořechy, mandlemi a arašídy.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2318 kJ/554 kcal |
| Tuky | 38g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 5,30g |
| Sacharidy | 34g |
| z toho cukry | 17g |
| Vláknina | 6,30g |
| Bílkoviny | 17g |
| Sůl | 0,10g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ořechové tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594002673857 |
Brigit tyčinka s kokosovou příchutí - bez lepku - Soco 90g
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,40 Kč
Tyčinka čokoládová s lískovými ořechy mini 65 g BIO VEGO
Skladem (expedice 1-5 dní)
75,30 Kč
Tyčinka s arašídovým máslem - bez lepku - Peanut - Celita 45g
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,20 Kč
Jogurtová tyčinka se slunečnicí Natural Jihlava 40 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,60 Kč
Tyčinka Nature land - ořechy a dýně v hořké polevě - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,20 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
