Tyčinka müsli v jogurtu - višeň - Tekmar 30g
Související produkty
Tyčinka čok. STEVIA hoř. pomeranč bez př. cukru 35g BALANCE
Skladem (expedice 1-5 dní)
53,80 Kč
Tyčinka Santa Claus kakaová s křupavými kuličkami 30 g MOO FREE
Dočasně nedostupné
38,70 Kč
Sezamová medová tyčinka s karobem a zázvorem - Jannis 40g
Dočasně nedostupné
18,60 Kč
Tyčinka kakaová s kousky křupavých sušenek 35 g MOO FREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,10 Kč
Tyčinka s želé arašídové máslo - Juicy bar Yoghurt - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,50 Kč
Detailní popis produktu
Pokud máte občas chuť na něco sladkého, ale nechcete zhřešit kalorickou bombou, pokud nemáte čas na oběd, ale potřebujete se rychle zasytit, pokud jste právě vyšli z posilovny a potřebujete pro zbytek dne získat energii, hoďte si do kabelky či tašky jogurtovou müsli tyčinku od TEKMARu. Kombinace jogurtu, šťavnatého ovoce a vlákniny vás určitě zasytí. Vybrat si můžete z několika ovocných příchutí. Aktuální novinkou jsou atraktivní ovocné příchutě v jogurtové polevě tzv. řeckého typu a varianta jogurtové tyčinky bez přídavku cukru. Každý si jistě najde tu svou nej.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1851kJ/441kcal |
| Tuky | 16,80g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 10,80g |
| Sacharidy | 70,70g |
| z toho cukry | 34,10g |
| Vláknina | 5,50g |
| Bílkoviny | 4,50g |
| Sůl | 0,30g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ovocné tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8585004500449 |
Tip
Tyčinka Nature land - ořechy a ovoce v mléčné polevě - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,20 Kč
Tip
10,40 Kč
–4 %
Tyčinka müsli bez cukru - meruňka - Tekmar 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,90 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
