Tyčinka proteinová vegan Green line - Tyčinka proteinová vegan Green line - malinové brownie - Tekmar 40g
Související produkty
Müsli tyčinka BRUSINKA s jogurtovou polevou a živými kulturami - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
18 Kč
Tyčinka čok. STEVIA hoř. pomeranč bez př. cukru 35g BALANCE
Skladem (expedice 1-5 dní)
53,80 Kč
Tyčinka kakaová s kousky křupavých sušenek 35 g MOO FREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,10 Kč
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1618kJ/388kcal |
| Tuky | 15,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 12,00g |
| Sacharidy | 27,00g |
| z toho cukry | 17,00g |
| Vláknina | 20,00g |
| Bílkoviny | 25,00g |
| Sůl | 0,60g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Proteinové tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8585004502498 |
KETO proteinová tyčinka MALINOVÝ CHEESECAKE sušenka - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,60 Kč
Tyčinka Lifebar Oat Snack proteinová čokoládová 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
37,70 Kč
Tyčinka proteinová s nugátem z lískových ořechů v čokoládě veganská 40 g BIO ROO´BAR
Skladem (expedice 1-5 dní)
59,80 Kč
Tyčinka Lifebar Oat Snack proteinová slaný karamel 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
37,70 Kč
Tyčinka proteinová s jahodovým želé v kakaové polevě - Juicy - 23% PROTEIN & TAURINE - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,20 Kč
Tyčinka Lifebar Oat snack proteinová s lískovými oříšky 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
37,70 Kč
Tyčinka proteinová s čokoládovou příchutí a kakaovými boby v čokoládě - Big Bar 700g
Dočasně nedostupné
372,30 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
