Uzené veganské párky - VEGAN GRILL 180g
Související produkty
Pickles s červeným zelím a řepou 490 g FERMENT IT
Skladem (expedice 1-5 dní)
148,40 Kč
Tofu kousky v marinádě, jemně pikantní - HOTOVKA - Lunter 160g
Skladem (expedice 1-5 dní)
76,50 Kč
Detailní popis produktu
Veganská náhražka uzených párků. Tradičně uzená náhražka masa na bázi pšeničného proteinu ve vakuovém balení. BEZ STŘÍVEK! Návrh na přípravu: smažte 2-3 minuty na pánvi s trochou oleje nebo je krátce ohřejte ve vroucí vodě. Skladování: Skladujte v chladu při teplotě 0-5 stupňů. Uchovejte v ledničce. Po otevření spotřebujte do 5 dnů. Naše výrobky neobsahují žádné konzervační látky, umělá barviva ani umělé zvýraznovače chuti.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 768,4kJ/183,60kcal |
| Tuky | 8,70g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,20g |
| Sacharidy | 13,50g |
| z toho cukry | 0,05g |
| Vláknina | 1,80g |
| Bílkoviny | 13,00g |
| Sůl | 1,80g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Alternativy masa a rostlinné uzeniny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5999887547225 |
| Položka byla vyprodána… | |
Vegetburger rostlinná uzenina - Salve Natura 320g
Skladem (expedice 1-5 dní)
103,50 Kč
Salám polosuchý z rostlinných bílkovin 90 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
44,80 Kč
Vesnický nářez - rostlinná uzenina - Salve Natura 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
86,50 Kč
Salám z hrachové bílkoviny s barevným pepřem 100 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
44,80 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
