Vítovo kimči nepálivé - ViK product 200g
Související produkty
Pomazánka Paté de Tofu BRUSINKA trvanlivá - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,50 Kč
Vítovo kimči pikantní habanero - ViK product 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
78,90 Kč
Rama crema rostlinná alternativa 31% - Rama 200ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
45,30 Kč
Detailní popis produktu
- Ruční výroba - Mléčně kvašená zelenina - Na trhu od roku 2014 Uchovávejte v teplotě do 5°CNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 147 kJ/35 kcal |
| Tuky | 0,40g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 6,90g |
| z toho cukry | 0,50g |
| Vláknina | 4,60g |
| Bílkoviny | 1,90g |
| Sůl | 0,50g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazené potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594189349996 |
Pickles s červeným zelím a řepou 490 g FERMENT IT
Skladem (expedice 1-5 dní)
128,90 Kč
Novinka
BIO
Molkerei Biedermann Lassi citrónové 230g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,30 Kč
Novinka
BIO
Molkerei Biedermann Lassi mangové 230g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,30 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
