100% šťáva jablko/jahoda - Ovocňák 200ml
Související produkty
BIO
BIOTR4015533054228
Cider - polosuchý - Amity 330 ml (zálohovaná lahev)
Skladem (expedice 1-5 dní)
59,70 Kč
RICO Míchaný bobul.nápoj z černého čaje s granát.jablkem boba 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
46,80 Kč
BIO
Nealkoholické zázvorové pivo Ginger Beer BIO - Ginger People 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
51,20 Kč
Detailní popis produktu
100% šťáva z ovoce je vyrobena pouze z pečlivě vybraných plodů naší země. Za studena lisovaný: Zůstává čerstvý a plný chuti. Bez cukru a chemie: Pouze přirozená sladkost ovoce. Šetrně pasterovaný: Zachovává si spoustu vitaminů a minerálů. Ideální na výlet: Perfektní velikost kapsičky do batůžků. Ovovíčko: Víčko každé kapsičky je součástí originální a zábavné stavebnice.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 182 kJ/43 kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 9,90g |
| z toho cukry | 9,32g |
| Vláknina | 0,10g |
| Bílkoviny | 0,81g |
| Sůl | 0,05g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šťávy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8592809000975 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
