Apfelfaser - Natürlich 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Verwandte Produkte
Tipp
Grešík Kokosnussblätter 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
1,37 €
Tipp
Epimedium sagittatum - Sternwurz + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
ab 7,39 €
Tipp
Kranichvogelfrucht + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
ab 3,65 €
Grešík Ginsengwurzel, geschnitten 20g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
3,30 €
Grešík Silberweidenblätter 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
1,69 €
Tipp
Grešík Ginkgoblatt 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,93 €
Detaillierte Produktbeschreibung
Nährwerte
| Brennwert | 1026kJ/250kcal |
| Fette | 3,50g |
| davon gesättigte Fettsäuren | 0,60g |
| Kohlenhydrate | 17,00g |
| davon Zucker | 3,30g |
| Ballaststoffe | 62,00g |
| Eiweiß | 6,80g |
| Salz | 0,30g |
| Kategorie: | Kräuter- und Fruchtpulver |
|---|---|
| Gewicht: | 0.25 kg |
| EAN: | 8594010318023 |
Tipp
Kleewiesenblume gemahlen 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,12 €
BIO
Nopal BIO 330g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,66 €
BIO
Kiefernknospen BIO 30g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,29 €
Tipp
Gemahlene Bockshornkleewurzel 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,35 €
BIO
Lucuma BIO 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,33 €
Tipp
BIO
Shatavari - Shatavari Pulver BIO 100 g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,86 €
Immunitätsstärkendes Gelee 200g FRANK FRUITIES
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 4,0 von 5 Sternen.
Dočasně nedostupné
25,16 €
Tipp
BIO
Camu Camu Pulver BIO 50 g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,22 €
Tipp
Cola acuminata – gemahlene Kolanuss + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
ab 5,30 €
Tipp
BIO
Baobab Pulver BIO 100 g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,35 €
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
