Mandlová tyčinka v krétském medu - Minos 60g
Související produkty
Čokoláda mléčná s karamelem, brusinkami a kokosem - Severka 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
89,30 Kč
BIO
Tyčinka Lifebar proteinová s malinami 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,70 Kč
Čokoláda mléčná s ostružinami, višněmi a šeříkem - Severka 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,80 Kč
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2226kJ/534kcal |
| Tuky | 32,70g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3,00g |
| Sacharidy | 42,90g |
| z toho cukry | 30,90g |
| Vláknina | 7,90g |
| Bílkoviny | 13,20g |
| Sůl | 0,01g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tyčinky a sušenky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5203985804600 |
| Položka byla vyprodána… | |
Jablečné kuličky RAW VEGAN Natural Jihlava 100 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
74,50 Kč
Jablečné kuličky s čokoládovou polevou a skořicí - VEGAN - Trutna 100g
Dočasně nedostupné
77,40 Kč
Ovocné trubičky ČERNÝ RYBÍZ - VEGAN - Trutna 25g
Skladem (expedice 1-5 dní)
34,10 Kč
Brownies s belgickou čokoládou - Mr. Brownie 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,70 Kč
Obří ovesná tyčinka JAHODOVÁ - vegan - Ma Baker 90g
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,40 Kč
Jablečné trubičky s čokoládovou polevou dóza - Trutna 540g
Skladem (expedice 1-5 dní)
350 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
