Mošt JABLKO a HRUŠKA - Ovocňák 5L
Související produkty
BIO
BIOTR4015533054242
Cider - polosuchý - Amity 330 ml (zálohovaná lahev)
Skladem (expedice 1-5 dní)
59,70 Kč
Detailní popis produktu
- hrušky dodávají moštu sladkost a hustou krémovou konzistenci, jablka svěžest a jemnou kyselost - skvělý na doplnění energie a tekutin zároveňNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 182kJ/43kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 9,90g |
| z toho cukry | 9,32g |
| Vláknina | 0,10g |
| Bílkoviny | 0,81g |
| Sůl | 0,05g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šťávy |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8592809000678 |
| Položka byla vyprodána… | |
Kurkumová šťáva Turmeric Juice - Ginger People 237ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
197,80 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
