Mouka celozrnná špaldová hladká BIO Natural Jihlava 5 kg
Související produkty
BIO
Mouka špaldová celozrnná jemně mletá 1 kg BIO PROBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
80,70 Kč
Mouka lupinová 500 g – PROVITA
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
71 Kč
Kukuřičná mouka hladká bílá ITÁLIE bez lepku Natural Jihlava 500 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,40 Kč
Novinka
BIO
Dennree Špaldová mouka (typ 1050) 1kg bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
65,20 Kč
Detailní popis produktu
Mouka celozrnná špaldová hladká BIO Natural Jihlava 5 kg je vyrobena z kvalitní špaldy v bio kvalitě. Obsahuje vysoký podíl vlákniny, bílkovin a minerálů. Hodí se na přípravu domácího chleba, housek, koláčů nebo těstovin. Je vhodná i pro zdravější varianty klasických receptů.
Benefity
- Bio kvalita
- Bohatá na vlákninu a bílkoviny
- Univerzální využití v pečení
- Lehká oříšková chuť špaldy
Využití
Ideální na pečení chleba, housek, koláčů i do domácích těstovin. Vhodná pro každodenní pečení.
Výrobce / Skladování
Natural Jihlava JK, s.r.o. • Skladujte v suchu a mimo přímé slunce.
Složení:
celozrnná ŠPALDOVÁ mouka v bio kvalitěNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1446kJ/345kcal |
| Tuky | 2,04g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,10g |
| Sacharidy | 63,90g |
| z toho cukry | 0,10g |
| Vláknina | 8,16g |
| Bílkoviny | 16,70g |
| Sůl | <0,01g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gastro a velká balení mouky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617913123 |
| Položka byla vyprodána… | |
Mouka pohanková bez lepku Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
465,30 Kč
Tip
Mouka čiroková hladká Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
481,30 Kč
Tip
Mouka celozrnná špaldová hladká Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
212,60 Kč
Mouka banánová (Plantain) Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 387,70 Kč
Mouka pohanková celozrnná Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
433,20 Kč
Mouka kaštanová bez lepku Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 885,10 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
