Mouka kukuřičná hladká Natural Jihlava 5 kg
Související produkty
BIO
Mouka špaldová celozrnná jemně mletá 1 kg BIO PROBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
80,70 Kč
BIO
Mouka špaldová celozrnná hladká BIO 1 kg – PROVITA
Skladem (expedice 1-5 dní)
66,10 Kč
BIO
Mouka z Royal quinoy červené BIO bez lepku - VEGAN - Andean Valley 350g
Skladem (expedice 1-5 dní)
60,50 Kč
Detailní popis produktu
Kukuřičná hladká mouka Natural Jihlava je vyrobena z kvalitní kukuřice a má jemnou, lehce nasládlou chuť. Přirozeně bezlepková, vhodná na pečení dezertů, koláčů, palačinek, domácího chleba i zahušťování polévek a omáček. Ideální základ pro moderní zdravé vaření i bezlepkovou kuchyni. Velké balení je praktické pro domácnosti i gastro provozy.
Benefity
- Přirozeně bez lepku
- Jemně nasládlá chuť
- Skvělá pro pečení a dezerty
- Vhodná i pro zahušťování
Využití
Na koláče, palačinky, chléb, dezerty, zahušťování polévek, omáček i domácí pečení.
Výrobce / Skladování
Natural Jihlava JK, s.r.o. • Skladujte v suchu, chraňte před vlhkem.
Složení:
Kukuřičná mouka 100%Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1334kJ/319kcal |
| Tuky | 2,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,30g |
| Sacharidy | 75,00g |
| z toho cukry | 2,50g |
| Bílkoviny | 6,50g |
| Sůl | 0,36g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gastro a velká balení mouky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617903537 |
Tip
Mouka celozrnná žitná Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
140,40 Kč
Mouka pohanková bez lepku Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
465,30 Kč
ZDARMAZDARMA
Mouka mandlová jemně mletá Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 941,30 Kč
Mouka kukuřičná polohrubá Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
184,50 Kč
Mouka pohanková celozrnná Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
433,20 Kč
BIO
Mouka celozrnná špaldová hladká BIO Natural Jihlava 5 kg
Dočasně nedostupné
289,10 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
