Tofu marinované CHILLI & TERIYAKI - Lunter 360g
Související produkty
BIO
Nápoj Bifidora kozí probiotický 240 g BIO BIOFARMA DORA
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,90 Kč
Plátky s příchutí uzeného lososa 100 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,10 Kč
Kimchi - fermentovaný zeleninový salát - HUHUCHILLI 5kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 757 Kč
Kozí probiotický nápoj BIFIDORA mango - DoRa 240g
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,20 Kč
Veganská alternativa kuřecích medailonků 150 g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,60 Kč
BIO
Čočkový tempeh BIO MARINOVANÝ - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
101,80 Kč
Detailní popis produktu
24g bílkovin. Sójové boby bez GMO. Zdroj vápníku. Bez lepku. Grill duo 2x180g Sweet Chilli & TeriyakiNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 620 kJ/149 kcal |
| Tuky | 8,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,00g |
| Sacharidy | 4,00g |
| z toho cukry | 2,00g |
| Vláknina | 2,00g |
| Bílkoviny | 13g |
| Sůl | 1,50g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazené potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8586024422643 |
| Položka byla vyprodána… | |
Plátky s příchutí GOUDA - 5 plátků - VEGAN - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
63,90 Kč
Čistič na podlahy a dlažbu Rebarbora - Method 740ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,60 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
