Tofu na gril SMOKY BBQ - Lunter 180g
Související produkty
Kozí dezert Janínek VANILKA - Sedlák 120g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dočasně nedostupné
44,90 Kč
Rostlinný Rizz rýs - provensálský - Rýsárna 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
157,90 Kč
Plátky s příchutí GOUDA - 5 plátků - VEGAN - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
63,90 Kč
BIO
Nápoj Bifidora kozí probiotický 240 g BIO BIOFARMA DORA
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,90 Kč
Detailní popis produktu
Rostlinný výrobek, vakuově balený, pasterovaný, pikantní.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 580 kJ/139 kcal |
| Tuky | 8,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,60g |
| Sacharidy | 2,00g |
| z toho cukry | 1,40g |
| Vláknina | 1,60g |
| Bílkoviny | 14,00g |
| Sůl | 1,00g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazené potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8586024421035 |
Tofu salátové Greek style Mild Chilli 300 g LUNTER
Skladem (expedice 1-5 dní)
77 Kč
Blok s příchutí gouda 2,5 kg VIOLIFE
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
577,80 Kč
Novinka
BIO
Molkerei Biedermann Lassi citrónové 230g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,30 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
