Mouka cizrnová Natural Jihlava 5 kg
Související produkty
BIO
Mouka pšeničná BIO celozrnná hladká 1 kg – PROVITA
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,90 Kč
Mouka rýžová celozrnná hladká ITÁLIE bez lepku Natural Jihlava 500 g
Dočasně nedostupné
42,70 Kč
BIO
BIO Mouka špaldová celozrnná hladká 1 kg – BIO NEBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
60,30 Kč
Detailní popis produktu
Cizrnová mouka Natural Jihlava má jemně oříškovou chuť a vysoký obsah bílkovin a vlákniny. Přirozeně bez lepku, ideální pro přípravu domácích placek, palačinek, dezertů, falafelu i exotických omáček. Skvělá pro kreativní kuchyni a zdravější vaření. Díky velkému balení je vhodná pro rodiny, kavárny i gastro provozy.
Benefity
- Přirozeně bez lepku
- Bohatá na bílkoviny a vlákninu
- Jemná, oříšková chuť
- Všestranné využití v moderní kuchyni
Využití
Na palačinky, falafel, hummus, dezerty, pečivo, domácí placky a kreativní fit recepty.
Výrobce / Skladování
Natural Jihlava JK, s.r.o. • Skladujte v suchu, mimo přímé světlo.
Složení:
cizrnová moukaNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1323kJ/317kcal |
| Tuky | 4,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,50g |
| Sacharidy | 59,40g |
| z toho cukry | 0g |
| Bílkoviny | 20,00g |
| Sůl | 0,07g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gastro a velká balení mouky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617905982 |
BIO
Mouka celozrnná špaldová hladká BIO Natural Jihlava 5 kg
Dočasně nedostupné
289,10 Kč
Tip
Mouka čiroková hladká Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
481,30 Kč
Mouka kukuřičná polohrubá Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
184,50 Kč
Mouka banánová (Plantain) Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 387,70 Kč
Tip
Mouka celozrnná špaldová hladká Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
212,60 Kč
Mouka pohanková celozrnná Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
433,20 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
