Gift Pads

Myšlenka firmy GIFT Wellness Ltd. vznikla v roce 2007, kdy Britka Zareen Roohi Ahmed přišla o svou dceru Halimu, jenž byla zavražděna psychotickým útočníkem. Devatenáctiletá Halimah právě započala svá univerzitní studia, chtěla se věnovat mezinárodním vztahům a pomoci ve třetím světě. Se šokem ze ztráty milované dcery se Zareenina rodina vyrovnala právě pomocí ve třetím světě, v Pákistánu postavila školu, začala spolupracovat s nadacemi UNICEF a Oxfam a založila vlastní nadaci Halimah Trust. Aby vydělali více peněz na charitu, zafinancovali výzkum a stvořili dámské hygienické vložky GIFT Pads. Jde o jedinečný produkt vyráběný pod tím nejpřísnějším hygienickým dohledem, bez škodlivých chemikálií a chlóru. Tyto látky totiž menstruační cyklus ještě více ztěžují, komplikují, činí jej bolestivým a nepříjemným. Firma GIFT Wellness Ltd. přišla na trh v lednu 2013 a přinesla 3 produkty pro celoměsíční intimní pohodlí každé ženy.

Jedná se o vložky: denní (normal)
                                 noční (long) a
                                intimky (daily)

10% z výnosu z každého balení putuje na charitu – v lednu 2014 poprvé doručila organizace Halimah Trust 54 000 balíčků vložek ženám v uprchlických táborech v Sýrii. 

Dámské hygienické vložky GIFT Pads díky přírodnímu turmalínovému jádru a čistému bylinnému extraktu zlepšují krevní oběh, zpravidelňují periodu, zabraňují infekcím v intimní oblasti a obnovují zdravé pH pokožky. Absorbují navíc až 5x více než konkurenční značky.
Vložky mají 100% recyklovatelnou papírovou krabičku a jsou hypoalergenní, vyrobené z přírodních ingrediencí a šetrné k přírodě.
Jsou 100 % bez chlóru, umělé parfemace a škodlivých chemikálií. 
Vhodné i pro ženy s alergiemi, ekzémem, lupénkou, endometriózou apod. Splňují požadavky vegetariánského výrobku (ověřeno VEGSOC), vhodné i pro halal a košer zákazníky.
Pocit bezpečí a uvolnění v těch nejtěžších dnech + o třetinu méně odpadu.

 

 

Žádné produkty značky Gift Pads nebyly nalezeny...

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.